چاپ مقالات در نشریات انشارات Scinzer

لطفاً جهت چاپ مقاله پس از انتخاب مجله از سایت انتشارات www.scinzer.com مقاله خود را به ایمیل مرکز ارسال نمایید.

هزینه چاپ تنها 200.000 تومان

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار لطفاً عضو شوید

ICNF.IR

همکاران راهبردی

 

چاپ پروسیدینگ کنفرانس شما

احتراماً این مرکز امکان چاپ پروسیدینگ کنفرانس های شما را با تخصیص DOI و ISBN و نمایه شدن و پایگاه Crossref آمریکا را فراهم آورده است. جهت اطلاعات بیشتر مکاتبه نمایید. 

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 4

کل بازدید : 13173

عضویت در مرکز

بدینوسیله به استحضار تمام اساتید و صاحب نظران محترم می رساند که مرکز همایش های کاوش بعنوان یکی از مراکز پیشرو در برگزاری همایش ها و برنامه های علمی کشور در راستای سیاست های وزارت محترم علوم، اکنون اقدام به دعوت از تمامی اساتید محترم دانشکاههای کشور برای عضویت در این گروه می نماید. شایان ذکر است پس از عضویت و درج مشخصات شما بزرگواران در وبسایت مرکز کدی بعنوان کد عضویت برای اساتید در نظر گرفته خواهد شد که پیرو آن امتیازاتی که در برنامه های مورد اجرا اعلام میشود به اعضا تعلق خواهد گرفت. همچنین با این عضویت امکان ورود به لیست اعضای کمیته علمی کنفرانس با اطلاع تمام اساتید محترم میسر شده و در فرآیند داوری مقالات هم در صورت تمایل میتوانند همکاری نمایند.

کنفرانس های برگزار شده توسط مرکز تماماً دارای مجوزات مورد نظر بوده و حتی با موسساتی همکاری می نماید که از وزارت محترم علوم هم مجوز فعالیت داشته و اعتبار کنفرانس را مانند سایر کنفرانس های جعلی خارجی و داخلی زیر سوال نمی برد.

برای درخواست عضویت خواهشمند است پس از دانلود فرم زیر به همراه CV خوذ به آدرس ایمیل مرکز ارسال نمایید. حداقل مدرک مورد تایید برای عضویت دکتری میباشد (دانشجویان دکتری مدرک ارسال ننمایند).

 

  دریافت فرم ثبت نام

 

همچنین مراکز محترم دانشگاهی، موسسات و شرکت ها میتوانند برای عضویت و اجازه استفاده از لوگو با مرکز مکاتبه نمایند.آخرین اخبار

    کلمات کلیدی

    مرکز برگزاری همایش های ملی و بین المللی کاوش

    لینک های سریع

    تمامی حقوق مادی و معنوی نزد مرکز برگزاری همایش های ملی و بین المللی کاوش محفوظ می باشد. | kavoshHamayesh